pracownia mody dziecięcej ByJulo

Co to jest By JuLo? By JuLo to pracownia mody dziecięcej, powstała z pasji do tworzenia. Bo kocham projektować i szyć unikatowe ubranka. Uwielbiam piękne przedmioty, a dziecięce pokoje mnie rozczulają, dlatego szyję pościele, ozdobne poduszki, kosze na zabawki, namioty tippi i zasłony – wszystko po to, by najważniejsi mieszkańcy tych miejsc czuli się dobrze, miło i bezpiecznie.

Mój sklep jest przyjazny dzieciom. Przez ostatnie miesiące udało mi się znaleźć idealną metodę pracy: mama z dzieckiem wybierają materiał i fason, a ja doradzam. Nie każdy materiał nadaje się na pościel czy dresik dla małego sportowca czy suknię małej księżniczki, nie każdy będzie wyglądać dobrze, nie każdy będzie funkcjonalny – to moim zadaniem jest dobór idealnego materiału dla rzeczy, którą mam uszyć. A mamy z czego wybierać – dostępna u mnie oferta jest coraz szersza, a jednocześnie większość z materiałów jest produkcji polskiej, a wszystkie mają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa!

W moim sklepie najważniejszy jest mały klient (99% tego, co szyję, przeznaczone jest dla dzieci). Dlatego gdy dziecko już się nudzi albo jest za małe, żeby buszować z mamą w materiałach – znajdzie specjalnie dla siebie kącik, w którym może się pobawić czy pomalować, a w tym czasie dorosły ze mną spokojnie może zobaczyć co kryje się na sklepowyvh półkach i wieszaczkach. Spróbuj – maluch na pewno będzie zachwycony i ubrany absolutnie wyjątkowo!

Kim jestem ja? Mamą Julka, zakochaną w nim po uszy, artystyczną duszą, uwielbiającą dłubać i tworzyć coś własnymi rękami. Od dziecka jestem zaprzyjaźniona z wszelkimi robótkami ręcznymi. Uwielbiam projektować i tworzyć, a przy tym jestem typową zodiakalną Panną

pracownia mody dziecięcej ByJulo

Zapraszam do mojej pracowni w Kołobrzegu przy ul. Źródlanej 5/III

Moda dziecięca kołobrzeg
Pracownia mody dziecięcej
Ubrania dla dzieci
Moda dziecięca kołobrzeg
Pracownia mody dziecięcej
Ubrania dla dzieci